DZIEŃ KOTA 2019

Dzień kota – taniej nawet do 30%:

Bazując na naszym doświadczeniu zawodowym, stwierdziliśmy, że większość naszych klientów ma w domu najczęściej takie pupile jak: koty i psy – dlatego przy okazji Dnia Kota pragniemy wesprzeć posiadaczy kotów oferując rabat na wybrane nasze usługi.

Dzięki pupilom nasz życie jest lepsze, jesteśmy szczęśliwi, ale przede wszystkim wpływają one na nasze zdrowie, o czym mogliście przeczytać w artykule “Za co kochamy nasze zwierzaki? Mają na nas większy wpływ, niż podejrzewaliśmy”, jaki opublikowaliśmy 06.02.2019r. na naszym FB.

Warunki promocji – DZIEŃ KOTA 2019:

1. Okres promocji: 13-28.02.2019r.

2. Rabat może być wykorzystany do 14.03.2019r.

3. Termin realizacji zamówienia od 1 do 14 dni (w zależności od ilości zamówień).

4. Warunkiem skorzystania z rabatu jest –  posiadanie kota – oferta skierowana jest wyłącznie dla posiadaczy koty z okazji DNIA KOTA.

5.  Rabat może być wykorzystany przez osoby fizyczne, jak i firmy na usługi: : czyszczenia mebli skórzanych oraz czyszczenia mebli tapicerowanych, przy czym minimalne zamówienie w ramach promocji, po uwzględnieniu rabatu to 100 zł.

6. Wysokość standardowego rabatu  – 30% – na usługi wymienione

a) pranie tapicerki meblowej (kanapa, sofa, wersalka, narożnik, fotel),

b) czyszczenie i impregnacja mebli skórzanych (kanapa, narożnik, fotel),

7. Wysokość dodatkowego rabatu10% – na usługi nie wymienione w pkt. 5 (np. krzesła, pufy, poduszki) – wykonywane przy realizacji podstawowej usługi opisanej w pkt. 5.

8. Usługa w ramach promocji DZIEŃ KOTA 2019 – realizowana jest na terenie Warszawy (po telefonicznym uzgodnieniu możliwy jest dojazd poza Warszawę, przy większym zamówieniu.

 

Zamówienie należy złożyć telefonicznie, by doprecyzować szczegóły zlecenia i umówić się na dogodny termin, pod numerami: Tel./fax. (22) 642-13-30 lub kom. 733-668-694.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług Eko-Promesa.

Sprawdź nas! Z roku na rok jesteśmy coraz lepsi.