Cennik


• Masz poplamiony, czy zabrudzony dywan lub wykładzinę?
• Twoje próby samodzielnego czyszczenia spełzły na niczym?
• Nie możesz usunąć z nich futra Twojego pupila?

To znaczy że potrzebujesz ekspertów od czyszczenia dywanów i wykładzin, którzy sprawią, że Twoje wnętrza, nie ważne jak dziś zabrudzone, za chwilę będą lśnić czystością .

 

pranie-dywanow

 

Proponujemy skuteczne metody czyszczenia i konserwacji dywanów oraz wykładzin. Używamy profesjonalnego sprzętu i specjalnie przeznaczonych do tego celu środków chemicznych.

Wybór metody czyszczenia uzależniamy od rodzaju materiału, z którego wykonany jest dywan lub wykładzina, zaleceń producenta, warunków użytkowania, stopnia zabrudzenia oraz oczekiwań klienta.

Ze względu na wysoką jakość czyszczenia i skuteczność w działaniu posługujemy się czterema metodami czyszczenia:

 

Ekstrakcja

- jest to dogłębna metoda czyszczenia dywanów bądź wykładzin. Kolejne etapy czyszczenia ekstrakcyjnego to: dokładne odkurzenie czyszczonej powierzchni, wykonanie testu stabilności kolorów, usunięcie plam, natrysk i wtarcie (w razie potrzeby) środka chemicznego prespreyu, którego zadaniem jest zwilżenie i rozpuszczenie brudu, wypłukanie zabrudzeń i prespreyu urządzeniem natryskowo-ssącym.

 

Szamponowanie

- jest to również dogłębna metoda czyszczenia dywanów bądź wykładzin. Polega na wcieraniu w wykładzinę lub dywan wodnego roztworu szamponu krystalizującego za pomocą maszyny jednotarczowej wyposażonej w miękką szczotkę, usunięciu nadmiaru piany i wilgoci za pomocą odkurzacza pracującego na mokro, po wyschnięciu zebranie skrystalizowanego szamponu, wraz z uwięzionym brudem.

 

Bonetowanie

to pielęgnacyjna metoda czyszczenia dywanów i wykładzin. Polega na wcieraniu wcześniej natryśniętego specjalnego środka chemicznego za pomocą maszyny dyskowej wyposażonej w tzw. bonet pochłaniający rozpuszczony brud.

 

Kapsułkowanie

- najnowsza metoda czyszczenia pielęgnacyjnego. Polega na wcieraniu za pomocą przeznaczonej do tego maszyny z walcowymi szczotkami nowoczesnego środka chemicznego. Środek ten podczas schnięcia zamyka brud w „kapsułkę”, nie pozostawiając osadu.
Niezależnie od tego czy podjąłeś próbę samodzielnego czyszczenia dywanów bądź wykładzin. Czy jej nie podjąłeś, ponieważ nie masz na to czasu. Zadzwoń do nas a przekonasz się, że dywany i wykładziny można czyścić szybko i skutecznie. (22) 642-13-30 lub 733-668-694

Cennik


Zapoznaj się z naszą całą ofertą