Cennik


Fotel, jako najbardziej ulubione miejsce do siedzenia, jest szczególnie narażony na zanieczyszczenia zarówno te widoczne gołym okiem, jak również niewidocznych drobnoustrojów. Wykorzystując profesjonalny sprzęt i markowe środki czyszczące jesteśmy w stanie przywrócić dawną świetność fotelom usuwając zanieczyszczenia z tapicerki meblowej oraz usunąć, niewidoczne gołym okiem, bakterie, grzyby czy roztocza, które często są czynnikiem wywołującym alergię.
Nasza firma stosuje metodę ekstrakcyjną, tzw. „na mokro”, jako najskuteczniejszą metodę prania, która polega na kilkukrotnym praniu tapicerki fotela, w celu wypłukania brudu i drobnoustrojów za pomocą roztworu czyszczącego o właściwościach antyalergicznych.
Regularna pielęgnacja i stosowanie środków impregnujących pozwala na zapewnienie skutecznej ochrony tapicerki meblowej przed brudem i roztoczami, dzięki czemu fotele nie wymagają częstego prania.

Czyścimy fotele z różnych materiałów między innymi: akrylu, wełny, poliamidu, wiskozy, polipropyleny oraz innych syntetyków.

Wykonywane przez nas usługi cechuje przede wszystkim zaangażowanie, wysoka jakość i doświadczenie, które sprawiają, że jesteśmy skuteczną firmą czyszczącą.
Skontaktuj się z nami! (22) 642-13-30 lub 733-668-694

Czyszczenie foteli

Cennik


Zapoznaj się z naszą całą ofertą