Cennik


Czyszczenie narożników wykonywane jest metodą ekstrakcyjną tzw. „na mokro”. W tym celu używamy profesjonalnego sprzętu oraz środków do czyszczenia wysokiej klasy, które pomagają w pozbyciu się nawet głęboko utrwalonego zanieczyszczenia narożników. Metoda ta jest jedną z najczęściej stosowanych i jedną z najbardziej efektywnych w przypadku czyszczenia tapicerki meblowej, w tym narożników. Podczas czyszczenia usuwamy również drobnoustroje, które mogą wpływać na zwiększone reakcje alergiczne nie tylko u dzieci, poprzez dostarczane alergeny. Warto wziąć pod uwagę, że to co wydaje się czyste może okazać się tylko pozorem. Gołym okiem jesteśmy w stanie dostrzec widoczne zabrudzenia w postaci plam czy przebarwień (w szczególności rozlany napój, resztki jedzenia, zanieczyszczenia odzwierzęce), ale nie dostrzegamy mikroorganizmów, które również powinny być usuwane z tapicerki meblowej poprzez profesjonalne ich czyszczenie. Plamy, przebarwienia, jak również mikroorganizmy usuwamy poprzez kilkukrotne pranie ekstrakcyjne z użyciem roztworu czyszczącego o właściwościach antyalergicznych, zapewniając tym samym usunięcie brudu oraz drobnoustrojów z tapicerki.

Czyścimy narożniki z różnych materiałów między innymi: akrylu, wełny, poliamidu, wiskozy, polipropyleny oraz innych syntetyków.

Wykonywane przez nas usługi cechuje przede wszystkim zaangażowanie, wysoka jakość i doświadczenie, które sprawiają, że jesteśmy skuteczną firmą czyszczącą.

Skontaktuj się z nami! (22) 642-13-30 lub 733-668-694
Czyszczenie narożników

Cennik


Zapoznaj się z naszą całą ofertą