Cennik

Skórzany wypoczynek stracił swój dawny blask i nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś?

Jeśli powstały na nim plamy lub inne zabrudzenia i interesuje Cię profesjonalne czyszczenie oraz impregnacja mebli skórzanych - Nie mogłeś trafić lepiej!

 

Czyszczenie mebli skórzanych

 

Czyszczenie mebli skórzanych

 

Oferujemy czyszczenie mebli skórzanych połączone z ich impregnacją. Usługę wykonujemy w oparciu o specjalistyczne i profesjonalne środki czyszczące.

 

Czyszczenie i niezbędna impregnacja tapicerki skórzanej to proces, który powinniśmy wykonywać z określoną systematycznością. Czyszczenie powinno się odbywać minimum raz w roku, natomiast impregnacja - raz na kwartał.
Obie te czynności korzystnie wpływają na estetyczny wygląd i żywotność mebla, zapobiegają wysuszaniu i rozciąganiu skóry, ograniczają możliwość powstawania przetarć.

 

Należy pamiętać, iż meble skórzane wymagają specjalnych starań i zabiegów konserwujących, a wszelkie odbarwienia czy plamy powstałe podczas ich użytkowania  są trudne do usunięcia i lepiej zostawić je specjalistom by nie zniszczyć drogiego mebla.
Fachowo i w dogodnym dla Państwa czasie poradzimy sobie z prawie każdym zabrudzeniem na tapicerce skórzanej.

 

W sytuacji, gdy Państwa mebel nie jest bardzo zabrudzony, czyszczenie pielęgnacyjne, a zwłaszcza impregnację każdy z Państwa może wykonać samodzielnie przy użyciu odpowiednich preparatów. W naszej ofercie znajduje się zestaw środków do samodzielnego wykonania czyszczenia i impregnacji bez narażania skóry na uszkodzenia.

 

Prawidłowo i rzetelnie wyczyszczone oraz zaimpregnowane meble będą Wam służyć przez wiele lat.

 

Sprawdź nas  (22) 642-13-30 lub 733-668-694

 

Cennik


Zapoznaj się z naszą całą ofertą