Świętuj z nami drugie urodziny!

Elegancki, zadbany, świeżo umeblowany salon jest chlubą i dumą domowników. Co zrobić, żeby taki pozostał mimo upływu lat? Wbrew pozorom nie wystarczy użyć raz na jakiś czas ściereczki do kurzu i odkurzacza. By meble niezmiennie wyglądały jak nowe trzeba je czasem oddać w ręce profesjonalistów.

 

Weißes Sofa mit Kissen Regenbogenfarben

 

Zarówno meble skórzane jak i tapicerowane z wiekiem tracą swój pierwotny blask. Czasem przyczyną jest upływ czasu, czasem “pomoc” domowników. Kupiona kilka lat temu kanapa przestała wyglądać atrakcyjnie? Rozlane wino zostawiło brzydki zaciek? Naprawdę nie trzeba wymieniać umeblowania w salonie. Wystarczy skorzystać z usług naszej firmy, by dzięki fachowemu czyszczeniu mebli skórzanych i tapicerowanych móc na nowo odkryć piękno ulubionej kanapy, sofy czy fotela.

 

Meble tapicerowane potrafią przysporzyć wielu problemów, zwłaszcza gdy ich użytkownikami są małe dzieci lub zwierzęta. Rozgnieciona czekolada, zmieszana z psią sierścią i polana sokiem z buraków? Spokojnie, są i na to sposoby. Nie ma mebla, któremu nie jesteśmy w stanie przywrócić pierwotnego wyglądu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, traktując je jak swoiste wyzwanie. Stawiamy sobie za punkt honoru sprawić, by przecierali Państwo oczy ze zdumienia. To najwyższa nagroda dla nas. Udowadniamy, że niemożliwe jest możliwe.

Użytkownicy mebli skórzanych dbają często o ich wygląd, jednak ogólnodostępne preparaty mogą dać mniejsze efekty niż jak czyszczenie mebli skórzanych wykona profesjonalna firma.

Dodatkowo impregnujemy meble zarówno tapicerowane, jak i skórzane by chronić je przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Zalecamy również naszym klientom, by co pewien okres samodzielnie pokrywali meble specjalnymi preparatami do impregnacji mebli skórzanych i tapicerowanych. Dzięki temu zabiegowi można dłużej cieszyć się ich nieskazitelną urodą.

 

Obchodzimy właśnie drugie urodziny. A czymże są urodziny bez prezentów? W tym roku to my mamy dla Państwa wyjątkowy prezent.

Szczegóły promocji znajdziecie w zakładce “Aktualności”-Promocje.

W dniach 10–29.02.2016 każdy może skorzystać z urodzinowego rabatu od Eko-Promesa. W tym wyjątkowym dla nas okresie oferujemy 20% rabatu na  usługi czyszczenia mebli skórzanychczyszczenia mebli tapicerowanych oraz czyszczenia wykładzin (od cen z górnego przedziału w Cenniku). Czego oczekujemy w zamian? Drobnego upominku z okazji naszego jubileuszu. Przyznamy rabat każdemu, kto polubi nasz fanpage oraz post promocyjny na Facebooku, a także napisze w komentarzu pod postem, którą usługą jest zainteresowany. Promocja skierowana jest do osób prywatnych oraz firm. Nie dyskryminujemy nikogo!

Ponieważ to nasze drugie urodziny postanowiliśmy szczególnie uhonorować osobę, która jako druga doda komentarz pod promocyjnym postem. Tej osobie przyznamy aż 50% rabatu na wybraną usługę!

 

Wszystkich którzy wezmą udział w promocyjnej zabawie, prosimy o składanie zamówień telefonicznie z podanie danych identyfikacyjnych z platformy Facebook, co pozwoli nam zweryfikować że warunki zostały spełnione. Jesteśmy przekonani, że ten prezent urodzinowy sprawi przyjemność zarówno Państwu jak i nam.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług Eko-Promesa. Pomagamy zarówno osobom prywatnym jak i firmom oraz instytucjom. Sprawdź nas!