2 urodziny Eko-Promesa – wkrótce taniej m.in. na czyszczenie mebli skórzanych

Wkrótce rusza wielki rabat na wybrane usługi:

czyszczenie mebli skórzanychczyszczenie mebli tapicerowanych oraz pranie wykładzin.

 

Śledźcie naszą stronę w zakładce Aktualności, oraz nasz profil na Facebook.

Święta za pasem – czy nie przydadzą się  usługi czyszczenia i prania.

Gorąco zapraszamy świętujcie Państwo razem z nami.

Prezent z okazji 2 urodzin - rabat na m.in. czyszczenie mebli skórzanych
Promocja z okazji 2 urodzin – my też dajemy coś z siebie

 

Czyszczenie mebli skórzanych, jak i czyszczenie mebli tapicerowanych  to usługi, w których specjalizujemy się od początku naszej działalności.

 

Czyszczenie mebli skórzanych jest bardzo istotna by zapewnić trwałość ulubionego narożnika czy kanapy skórzanej. Czasami zdarza się, że od momentu zakupu do czasu czyszczenia mebli skórzanych przez profesjonalną firmę mija zbyt dużo czasu. Często w takich sytuacjach zdarza nam się w trakcie wizji lokalnej stwierdzić, że na czyszczenie mebli skórzanych jest już za późno i niestety zalecamy renowację ulubionych mebli. Uświadamiamy naszych klientów, jak ważne jest zaimpregnowanie mebli skórzanych, po kompleksowym czyszczeniu mebli skórzanych. W przypadku gdy profesjonalna firma dokona czyszczenia mebli skórzanych i zaimpregnuje je specjalistycznymi preparatami, wystarczy jak nasi klienci skorzystają z dostępnych produktów do impregnacji i co 3 miesiące sami będą impregnować swoje meble do czasu widocznych zabrudzeń.

Impregnacja mebli skórzanych zwiększa ich trwałość i wydłuża się czas pomiędzy kolejnym czyszczeniem mebli skórzanych. Zawsze zalecamy naszym klientom by sami dokonywali impregnacji mebli skórzanych, choć w ten sposób mogą Państwo rzadziej korzystaj z naszych usług. Naszą domeną jest jednak jakość i profesjonalizm, dlatego czyścimy meble skórzane na najwyższym poziomie i staramy się doradzać naszym klientom zgodnie ze sztuką.

Czyszczenie mebli skórzanych jest bardzo wdzięczne gdyż najbardziej widoczne są efekty naszej pracy. Bardzo często czyszcząc meble skórzane zdarza nam się jak klienci przecierają oczy z wrażenia widząc, jak ulubiony mebel wraca do stanu sprzed lat. Może Państwo nie uwierzycie, ale cieszymy się razem z Państwem.

 

W przypadku mebli tapicerowanych z naszego doświadczenia wynika, że macie Państwo dużo problemów z kanapaminarożniki, gdy macie małe dzieci czy meble należą do takich pupilów jak psy, koty. Mając jednak bogate doświadczenie oraz zróżnicowane produkty, jesteśmy w stanie sprostać takim wyzwaniom. Ważne jest by przy zamówieniu usługi wskazywać konkretnie w czym jest problem, gdyż w takich przypadkach od razu planujemy więcej czasu na  zlecenie, gdyż Państwa zadowolenie  jest dla nas największym priorytetem.

 

praniu wykładzin staliśmy się profesjonalistami w 2015r. Wykonywaliśmy zlecenia czyszczenia wykładzin już od kilku do kilkutysięczny metrów, a nasi klienci wracają, co chyba dobrze świadczy  o jakości wykonanych przez nas usług. Wykonywaliśmy usługi u osób fizycznych, w firmach, jak również w jednostkach sektora publicznego.

 

Stale podnosimy swoją wiedzę by coraz lepiej sprostać Państwa potrzebom, w szczególności by eliminować uporczywe zabrudzenia z którymi się na codziennej spotykamy.

W ciągu tych dwóch lat, stale podnosimy wiedzę nie tylko w zakresie czyszczenia mebli tapicerowanych, ale również jak efektywnie dotrzeć do Państwa z naszymi usługami takimi jak czyszczenie mebli skórzanych, czyszczenie mebli tapicerowanych, czy prania wykładzin. Jeśli będziecie mieli Państwo jakieś spostrzeżenia będziemy wdzięczni za ich przekazanie za pośrednictwem Formularza kontaktowego.

 

Niedługo, na swoje stronie, zamieścimy referencje firm, z którymi współpracowaliśmy przy większych zleceniach, głównie dotyczyć będą one czyszczenia mebli skórzanych i prania wykładzin. Mamy nadzieję, że będą one pomocne przy podjęciu decyzji np. by skorzystać z naszych usług czyszczenia mebli skórzanych.

 

Jeszcze raz zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty, którą można wykorzystać jeszcze przed świętami.