Regulamin promocji urodzinowej.

[wysija_form id=”1″]

 1. Promocja „Pierwszy rok działalności firmy Eko-Promesa Sp. z o.o.” skierowana jest do dotychczasowych klientów firmy Eko-Promesa Sp. z o.o. oraz klientów, którzy skorzystają z pełnopłatnej usługi naszej firmy do końca 2014r.
 2. Klient, o którym mowa w pkt. 1, otrzyma kupon rabatowy w wysokości „-50% rabatu na usługi pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz czyszczenie mebli skórzanych, realizowane przez naszą firmę w domu klienta, z zastrzeżeniem pkt. 3 i 4.
 3. Wartość usługi jest przyjęta według górnego przedziału z Cennika znajdującego się pod adresem https://eko-promesa.pl/cennik/.
 4. Minimalna wartość usługi w Warszawie – 70 zł, z uwzględnieniem kuponu rabatowego.
 5. Minimalna wartość usługi poza Warszawę – 80-90 zł, z uwzględnieniem kuponu rabatowego, po wcześniejszym ustaleniu dokładnego miejsca wykonania usługi.
 6. Klient, o którym mowa w pkt. 1, może wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy.
 7. Klient, o którym mowa w pkt. 1, może wykorzystać kupon rabatowy samodzielnie lub wskazać osobę, nie będącą klientem Eko-Promesa Sp. Z o.o., u której zostanie zrealizowana usługa wymieniona w pkt. 2.
 8. Kupon rabatowy można wykorzystać od 06.11.2014r. do 28.02.2015r., po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.
 9. Godziny wykonywania usług – ustalane indywidualnie.
 10. Warunki skorzystania z promocji:
  a) należy zapisać się na newsletter’a (dotyczy nowych klientów)
  /do klientów którzy skorzystali z usługi przed wejściem w życie niniejszej promocji zostanie wysłany email na wskazany przez nich w tym celu adres/,
  b)   na wskazany adres email zostanie przesłany kupon rabatowy, który należy wydrukować i przekazać przy realizacji usługi z rabatem,
  c)    kontaktować się z naszą firmę, w celu dokonania rezerwacji terminu: (22) 841 06 98 lub 733 668 694 oraz podania numeru kuponu rabatowego,
  d)   w przypadku gdy dotychczasowy klient podaruje kupon rabatowy innej osobie i usługa z rabatem będzie realizowana u osoby nie będącej klientem Eko-Promesa Sp. z o.o., należy wskazać, w formie elektronicznej na adres ekopromesa@gmail.com, dane osoby obdarowanej upoważnionej do realizacji kuponu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *